Nivogo x ebebek : Daha Yaşanılabilir Bir Dünya İçin Sürdürülebilir İş Birliği

Türkiye’nin lider anne-bebek markası ebebek ile birlikte, 6 Şubat Kahramanmaraş depreminden etkilenen illerdeki çocuklara yönelik ‘Benden Kardeşime Dönüşüm Sepeti’ destek projesini başlattık. Proje kapsamında mağazalardaki dönüşüm sepetlerine bırakılan binlerce oyuncak ve tekstil ürününü yenileyip, %100 hijyen standartlarında AFAD ve TİDER ile koordineli bir şekilde ihtiyaç sahibi bebeklere ulaştırdık.

İlk etapta ebebek’in İstanbul Anadolu Yakası’ndaki mağazalarına konumlandırdığımız dönüşüm sepetlerinin sayısı, 2023 Nisan ayı itibariyle bölgeye yardımların periyodik olarak devam etmesi ve toplumsal dayanışmanın güçlendirilmesi için tüm İstanbul ebebek mağazalarını kapsayacak şekilde artırıldı.

Marka ayrımı yapılmadan dönüşüm sepetlerinde toplanan ürünleri Nivogo teknolojisi ve ebebek uzmanlığıyla kurduğumuz yenileme atölyelerinde %100 hijyen aşamalarından geçirilerek ayrıştırdık, temizledik, yaş ve ürün gruplarına göre kategorilendirip paketledik. Böylece depremlerin ilk dönemlerinde bölgeye gönderilen yardımlara kıyasla daha hijyenik bir operasyon süreci yürütüldü.

Daha geniş yelpazede kullanıcının çalışmaya dahil olmasıyla birlikte, kolektif çalışma bilinciyle desteğin artarak devam etmesini planlıyoruz. Sen de kullanmadığın bebek ürünlerini ebebek mağazalarındaki dönüşüm sepetlerine bırakarak katkıda bulunabilirsin.

Türkiye’nin İlk Döngüsel Bebek Mağazası

Döngüsel dönüşüm partnerimiz ebebek ile birlikte daha yaşanılabilir bir dünya için çalışmaya devam ediyoruz. 2023 Temmuz ayında Beylikdüzü ebebek mağazasının içerisinde bulunan Türkiye’nin ilk döngüsel bebek mağazasının açılışını gerçekleştirdik.

ebebek Beylikdüzü şubesindeki Nivogo mağazasını ziyaret et, kullanmadığın bebek ürünlerini hayata döndür ve kazandığın puanlarla ebebek’ten ihtiyacın olan ürünleri al!

Kullanmadığın bebek araç gereçlerini hayata döndürmeye hazır mısın? Hemen incele!