Ne Yapıyoruz?

Tüketim aşamasına geçemeyen şanssız ürünlerinizi Nivogo Yenileme Merkezi’nde 6 aşamalık bir süreçten geçirerek yeniliyor ve tüketiciyle buluşturuyoruz. Üstelik ürünler nihai tüketiciye ulaşana kadar sizden herhangi bir yatırım veya bedel talep etmiyoruz.

Bu sayede hem iş modelinizi daha sürdürülebilir hale getirerek geleceğe taşıyor hem de size sadece operasyonel maliyet yaratan ürünlerinizden alternatif gelir elde ediyorsunuz.

Siz de şanssız ürünlerinize bir şans vermek, binlerce giyim eşyası, ayakkabı ve çantanın doğaya karışmasının önüne geçmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek Sürdürülebilir Moda Hareketi’nin bir parçası olabilirsiniz.

YENİ TÜKETİCİ DAVRANIŞINA HAZIR MISINIZ?


Yeni tüketici sürdürülebilir bir ürüne %50’ye kadar daha fazla ödeyebileceğini belirtiyor. Z jenerasyonu genç tüketiciler için en büyük satın alma motivasyonunu artık çevre dostu kriterler oluşturuyor. Büyük markaların Green Washing (yeşil aklama) yapmadan, kullan at kültürüne karşı çözümler geliştirdiği yeni iş modellerini heyecanla takip ediyorlar. Tüketici bilinçleniyor, tüketim alışkanlıkları dönüşüyor ve moda sektörünün dönüşümüne de yön veriyor.

Yeni tüketici davranışını keşfet